Meble na wymiar Wrocław
tel: 607 343 108


Strona
główna

Oferta

Galeria
mebli

Szafy

Meble
kuchenne

Kontakt

Linki
Certyfikat FPI
Wrocław,

Szafy na wymiar - Wrocław

Najczęściej szafy wnękowe służą w celach garderobianych i montowane są w przedpokojach i pokojach. Szafa na wymiar może się także świetnie sprawdzić np. w łazience w roli schowka na szczotki i środki do utrzymania czystości lub w kuchni jako spiżarnia. Szafy wykonywane na zamówienie, ze względu na komfort przechowywania rzeczy coraz częściej mają zastosowanie także w szkołach, biurach i urzędach, gdzie pełnią funkcję np. archiwum czy garderoby.

Szafy wnękowe

Wnętrze naszych szaf wykonujemy z płyty o grubości 18mm której krawędzie standardowo wykańczamy trwałą i odporną na uszkodzenia mechaniczne okleiną PCV w tym samym kolorze. Poszczególne elementy szafy są łączone za pomocą wkrętów meblowych poprawiających stabilność konstrukcji.

Drzwi przesuwne zapewniają wygodny dostęp do wnętrza szafy, nie wymagają dodatkowej przestrzeni oraz pozwalają na ciekawe i estetyczne wkomponowanie szafy w całość wystroju pomieszczenia.

Do produkcji drzwi przesuwnych (skrzydeł) najczęściej używamy płyty o grubości 18mm oraz profili aluminiowych /rączek/, co zapewnia iż drzwi są stabilne i odporne na odkształcenia. Stosujemy także inne wypełnienia (szkło lacobel, lustro /srebrne, brązowe, grafitowe/, lub elementy łączone) które zawsze dodatkowo mocujemy na płycie by utrzymać maksymalne bezpieczeństwo użytkowania.

Każdą szafę wykonujemy według indywidualnego projektu, który uzależniony jest od możliwości technicznych, przestrzennych, jak i preferencji klienta.

Szafy wolno-stojące

Niektórzy z klientów decydują się także na szafy wolno-stojące. Takie rozwiązanie sprawdzi się w przypadku kiedy lubimy częste zmiany w urządzaniu mieszkania. Szafa wolnostojąca w odróżnieniu od wnękowej posiada wszystkie boki, górę, dół, a także plecy. Drzwi w takiej szafie również można zamontować w systemie przesuwnym, jednak częściej wybieranym rozwiązaniem są drzwi otwierane na bok (materiałem na fronty mogą być: płyta laminowana, lakierowana, MDF, szkło w ramce aluminiowej).
Meble Artus na facebooku PPUH Artus Żerniki Wrocławskie

Meble na wymiar

tel: 607 343 108

Strona
główna

Oferta

Galeria
mebli

Szafy

Meble
kuchenne

Kontakt

Linki

Wrocław i okolice

e-mail: artus@mebleartus.com

© 2012-2015 mebleartus.com - meble na wymiar Wrocław