Meble na wymiar Wrocław
tel: 607 343 108


Strona
główna

Oferta

Galeria
mebli

Szafy

Meble
kuchenne

Kontakt

Linki
Certyfikat FPI
Wrocław,

Meble kuchenne na wymiar

Wykonujemy szafki o wymiarach standardowych i niestadnardowych. Korpusy mebli wykonane z płyty wiórowej o grubości 18mm. Kolor do wyboru z palety producenta:

Korpusy wykańczamy dobranym kolorystycznie do płyty obrzeżem ABS firmy:

Fronty meblowe typu MDF firm:

Fronty meblowe lakierowane:

  • Wzornik RAL
  • Wzornik ICA

Fronty meblowe aluminiowe firmy:

Blaty kuchenne firm:

Stosujemy akcesoria meblowe firm:

Bezpłatny pomiar i wycena w obrębie Wrocławia i do 20km poza granicami Wrocławia. Czas realizacji zamówienia do 3 tygodni od podpisania umowy. Pobieramy zaliczkę na meble do 30% ich ostatecznej wartości. Cena wyliczana jest indywidualnie w zależności od wybranych materiałów. Dowóz i montaż mebli w czasie dogodnym dla klienta wliczony jest w cenę mebli.Szafy wnękowe, szafy pełne na zamówienie

Wykonujemy szafy wnękowe i szafy pełne z drzwiami przesuwnymi oraz otwieranymi. Do drzwi przesuwnych stosujemy system aluminiowy firmy Aluprofil /5 lat gwarancji producenta na system jezdny/.

Wykonujemy łączenie materiałów takich jak szkło, płyta, lustro.

  • Szkło - do wyboru z palety kolorów Lakobell
  • Lustro - srebrne, brązowe, grafitowe
  • Płyta - ze wzornika wybranego producenta

Na terenie Wrocławia i do 20km poza granicami Wrocławia oferujemy bezpłatny pomiar i projekt. Cena wyliczana jest indywidualnie w zależności wybranych materiałów. Dowóz i montaż szafy w czasie dogodnym dla klienta (do 2 tygodni od podpisania umowy) wliczony jest w cenę mebli.Meble pokojowe, meble łazienkowe, meble nietypowe

Realizujemy indywidualne zamówienia na meble z materiałów wybranych przez klienta, wg projektu własnego lub wykonanego przez nas. Na miarę naszych możliwości technicznych wykonamy dla Państwa każdy mebel!

Czas realizacji jest ustalany w zależności od wilekości zamówienia oraz dostępności materiałów wybranych przez klienta. Najczęściej jest to od 2 do 3 tygodni. Zaliczka na meble do 30% wartości zamówienia. Dowóz i montaż mebli w czasie dogodnym dla klienta wliczony jest w cenę mebli.Meble biurowe, sklepowe i magazynowe

Wykonujemy meble biurowe, sklepowe i magazynowe na podstawie projektów zapewniających maksymalne i w pełni funkcjonalne wykorzystanie powierzchni. Meble przez nas wykonywane są estetyczne a zarazem wytrzymałe, nie ma efektu uginania się półek pod pełnym obciążeniem. Stosujemy różne połączenia materiałów takich jak: płyta, szkło, systemy rurowe itp.

Czas realizacji zamówienia do 3 tygodni od podpisania umowy. Pobieramy zaliczkę na meble do 30% wartości zamówienia. Dowóz i montaż mebli w czasie dogodnym dla klienta wliczony jest w cenę mebli.
Meble Artus na facebooku PPUH Artus Żerniki Wrocławskie

Meble na wymiar

tel: 607 343 108

Strona
główna

Oferta

Galeria
mebli

Szafy

Meble
kuchenne

Kontakt

Linki

Wrocław i okolice

e-mail: artus@mebleartus.com

© 2012-2015 mebleartus.com - meble na wymiar Wrocław